TELEFON
782 80 43 14

TELEFON
723 147 667

Regulamin

 1. Próbki wysyłane są z tekstem losowym.
 2. Produkty są składane i/lub klejone (klejem i/lub tasiemką) ręcznie i mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. Na produktach mogą być widoczne minimalne ślady klejenia.
 3. Precyzja wykonania zaproszeń/winietek/zawieszek i innych jest typowa dla rękodzieła i nie podlega reklamacji.
 4. Zaproszenia/winietki/zawieszki drukowane są za pomocą półprofesjonalnych urządzeń o standardowej jakości druku. Jakość druku nie podlega reklamacji.
 5. Termin realizacji zamówienia podany został szacunkowo i może skrócić się lub wydłużyć o kilka dni. Termin realizacji zależny jest również od szybkości komunikacji między stronami oraz dostarczenia niezbędnych materiałów. W przypadku braku kontaktu ze strony kupującego termin realizacji zostanie wydłużony.
 6. Staramy się odpisywać na wiadomości w ciągu około 24h. W przypadku dużej ilości zamówień czas ten może się wydłużyć. Niektóre wiadomości nie są doręczane lub trafiają do spamu. Jeśli nie otrzymasz odpowiedzi skontaktuj się z nami drogą telefoniczną. Na stronie www.aleprezencik.pl podajemy dwa telefony kontaktowe. W przypadku braku możliwości odebrania telefonu prosimy dzwonić na drugi numer kontaktowy. Telefony odbieramy w godzinach pracy. Nie przyjmujemy zamówień drogą telefoniczną, SMS, MMS.
 7. W przypadku wyboru gotowego projektu z katalogu nie wysyłamy ponownie do akceptacji.
 8. Przy zamówieniu winietek lub zawieszek projekt do akceptacji wysyłamy wyłącznie na życzenie kupującego. Kupujący powinien poinformować sprzedawcę drogą e-mail z adresu e-mail z którego złożył zamówienie o potrzebie otrzymania projektu. W przypadku braku informacji o powyższym reklamacje nie będę uwzględniane.
 9. Po zaakceptowaniu projektu przez kupującego zmiany w tekście i wyglądzie nie podlegają reklamacji.
 10. Zaproszenia/winietki/zawieszki wykonywane są pod indywidualne zamówienie kupującego.
 11. Dekoracje np. cyrkonia lub perełka - kolor dobieramy na podstawie wstążki.
 12. Sprzedawca zachowuje prawo do zastąpienia prefabrykatów niezbędnych do wykonania produktu podobnymi zamiennikami w przypadku braku dostępności bez konieczności informowania kupującego.
 13. Sprzedawca zachowuje prawo do rezygnacji ze zlecenia z przyczyny losowych. W wypadku rezygnacji sprzedawca zobowiązany jest do zwrotu wyłącznie tej części wynagrodzenia, którą otrzymał przed ukończeniem zlecenia, bez osobnego wezwania.
 14. Rachunek wystawiany jest na życzenie kupującego.
 15. Wiążące między stronami są wyłącznie ustalenia drogą e-mail z adresu e-mail z którego kupujący złożył zamówienie. Ustalenia drogą telefoniczną oraz z innego adresu e-mail kupującego nie będą podstawą do reklamacji.
 16. W przypadku braku otrzymania od kupującego treści do winietek i zawieszek wybrany zostanie tekst losowy bez konieczności informowania kupującego.
 17. Numer paczki do śledzenia przesyłki wysyłamy na życzenie kupującego najczęściej w ciągu 24 godzin od zgłoszenia na adres e-mail z którego zostało złożone zamówienie.
 18. Jeśli kupujący dostarcza indywidualny tekst do zaproszeń, winietek, zawieszek i innych sprzedawca nie bierze odpowiedzialności za literówki, błędy ortograficzne, odmiany nazw, imion, nazwisk, miejscowości itp.
KUP NA EBAY

KUP NA ALLEGRO

Tanie Zaproszenia Ślubne Na Urodziny Chrzest Allegro
NAPISZ DO NAS
ODWIEDŹ NAS
LOGO aleprezencik.pl
Paweł Ławecki DEKOREK, Mnichowo 14A, 62-200 Gniezno, NIP: 7842305413, REGON: 367086098
Numer konta: 37 1050 1520 1000 0090 4054 8183
BANK ING
Zaproszenia ślubne, weselne, zaproszenie, okolicznościowe, urodziny 18, osiemnastkę, urodziny, imprezę, chrzest, chrzciny, roczek, bal, zawiadomienia, kartki, księgi pamiątkowe...
REALIZACJA: DPL AGENCY - PROJEKTOWANIE STRON INTERNETOWYCH
Ta witryna używa plików cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji Polityka Prywatności