TELEFON
782 80 43 14

TELEFON
723 147 667

Regulamin

 1. Próbki wysyłane są z tekstem losowym.
 2. Produkty są składane i/lub klejone ręcznie.
 3. Termin realizacji zamówienia podany został szacunkowo i wynosi najczęściej do 14 dni roboczych. Termin realizacji zależny jest również od szybkości komunikacji między stronami oraz dostarczenia niezbędnych materiałów. W przypadku braku kontaktu ze strony kupującego termin realizacji zostanie wydłużony.
 4. Staramy się odpisywać na wiadomości w ciągu około 24h. W przypadku dużej ilości zamówień czas ten może się wydłużyć. Niektóre wiadomości nie są doręczane lub trafiają do spamu. Jeśli nie otrzymasz odpowiedzi skontaktuj się z nami drogą telefoniczną. Na stronie www.aleprezencik.pl podajemy dwa telefony kontaktowe. W przypadku braku możliwości odebrania telefonu prosimy dzwonić na drugi numer kontaktowy. Telefony odbieramy w godzinach pracy. Nie przyjmujemy zamówień drogą telefoniczną, SMS, MMS.
 5. W przypadku wyboru gotowego projektu z katalogu nie wysyłamy ponownie do akceptacji.
 6. Przy zamówieniu winietek lub zawieszek projekt do akceptacji wysyłamy wyłącznie na życzenie kupującego.
 7. Zaproszenia/winietki/zawieszki wykonywane są pod indywidualne zamówienie kupującego.
 8. Dekoracje np. cyrkonia lub perełka - kolor dobieramy na podstawie wstążki.
 9. Lista gości powinna zostać dostarczona w formie odmienionej.
 10. Sprzedawca zachowuje prawo do zastąpienia prefabrykatów niezbędnych do wykonania produktu podobnymi zamiennikami w przypadku braku dostępności bez konieczności informowania kupującego.
 11. Sprzedawca zachowuje prawo do rezygnacji ze zlecenia z przyczyny losowych. W wypadku rezygnacji sprzedawca zobowiązany jest do zwrotu wyłącznie tej części wynagrodzenia, którą otrzymał przed ukończeniem zlecenia, bez osobnego wezwania.
 12. W przypadku braku otrzymania od kupującego treści do winietek i zawieszek wybrany zostanie tekst losowy bez konieczności informowania kupującego.
 13. Numer paczki do śledzenia przesyłki wysyłamy na życzenie kupującego najczęściej w ciągu 24 godzin od zgłoszenia na adres e-mail z którego zostało złożone zamówienie.
KUP NA EBAY

KUP NA ALLEGRO

Tanie Zaproszenia Ślubne Na Urodziny Chrzest Allegro
NAPISZ DO NAS
ODWIEDŹ NAS
LOGO aleprezencik.pl
Paweł Ławecki DEKOREK, Mnichowo 14A, 62-200 Gniezno, NIP: 7842305413, REGON: 367086098
Numer konta: 37 1050 1520 1000 0090 4054 8183
BANK ING
Zaproszenia ślubne, weselne, zaproszenie, okolicznościowe, urodziny 18, osiemnastkę, urodziny, imprezę, chrzest, chrzciny, roczek, bal, zawiadomienia, kartki, księgi pamiątkowe...
REALIZACJA: DPL AGENCY - PROJEKTOWANIE STRON INTERNETOWYCH
Ta witryna używa plików cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji Polityka Prywatności