TELEFON
782 80 43 14

TELEFON
723 147 667

Zaproszenia Ślubne Na Ślub, 18 Urodziny, Chrzest, Chrzciny, Rocznicę, Jubileusz

Prezent Pamiątka Drewniane Pudełko Na Pieniądze 40zł

Zamów pamiątkę

Personalizowane drewniane pudełko to przepiękny prezent oraz pamiątka która idealnie nadaje się na takie okazje jak: Ślub, Urodziny, Chrzest Święty, Pierwsza Komunia Święta, Roczek, Jubileusz itp.

Pamiątka wykonana została z naturalnego drewna. Zdobiona została drukowaną grafiką na papierze oraz wstążką i związaną kokardą. W cenie jest pełna personalizacją (np. imiona Młodych, data uroczystości, podpis osoby składającej życzenia itp.). Prezent w formie drewnianego pudełka został przygotowany z możliwością dołożenia związanych wstążką w rulon banknotów (w zestawie wstążki).
Personalizowane drewniane pudełko to wyjątkowy prezent i pamiątka wysokiej jakości która zachwyci najbliższą obdarowaną osobę.

Oferujemy możliwość dodania własnego tekstu i zdjęcia lub wybór gotowego tekstu z naszej bazy życzeń i grafik do personalizacji pudełek.

Wymiary zewnętrzne pudełka:

  • Kwadratowe - około 14/14/3 cm
  • Prostokątne - około 9/21/4 cm
  • Panoramiczne - około 11,5/15,5/4 cm

Pudełka mogą minimalnie różnić się od prezentowanych zdjęć. Banknoty widoczne na zdjęciu nie są częścią zestawu. Możliwość własnej kompozycji.

 

W zamówieniu proszę podać:

  1. Numer wzoru (od 1 do 18) lub kształt pudełka (kwadratowe, prostokątne, panoramiczne) i kolor (bielone, naturalny kolor drewna)
  2. Tekst na stronę tytułową pudełka (dla kogo, jaka uroczystość, okazja np. Franciszku, Kochana Julio, Drogi Filipie, w dniu urodziny itp.)
  3. Nr tekstu z życzeniami (wzornik1 | wzornik2
  4. Podpis (kto życzy, od kogo)
  5. Kolor wstążki (wzornik )
  6. Opcjonalnie data (np. wydarzenia, uroczystości)
  7. Opcjonalnie zdjęcie (np. jubilatów, dziecka, nowożeńców itp.)
Formularz Zamówienia On-Line
Wyślij formularz, aby złożyć zamówienie. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia szczegółów oraz wyślemy wycenę i dane do przelewu.
Imię i nazwisko:*
E-mail:*
Telefon:
Produkt 1:*
Ilość:*
Wzór
Produkt 2:
Ilość:
Wzór:
Produkt 3:
Ilość:
Wzór:
Koperty:*
Wysyłka:*
Adres do wysyłki:*
Dodatkowe informacje do zamówienia:


Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi, realizacji zamówienia i księgowym. Administratorem danych osobowych jest firma ALEPREZENCIK.PL Mnichowo 14A, 62-200 Gniezno. Więcej informacji w Polityka Prywatności. Złożenie zamówienia i kliknięcie przycisku "Wyślij zamówienie" oznacza akceptację regulaminu przez kupującego o treści pod adresem Regulamin.
KUP NA EBAY

KUP NA ALLEGRO

Tanie Zaproszenia Ślubne Na Urodziny Chrzest Allegro
NAPISZ DO NAS
ODWIEDŹ NAS
LOGO aleprezencik.pl
Dawid Ławecki ALEPREZENCIK.PL, Mnichowo 14A, 62-200 Gniezno, NIP: 784-221-73-76, REGON: 300907305
Numer konta: 08 1050 1520 1000 0090 4114 4867
BANK ING
Zaproszenia ślubne, weselne, zaproszenie, okolicznościowe, urodziny 18, osiemnastkę, urodziny, imprezę, chrzest, chrzciny, roczek, bal, zawiadomienia, kartki, księgi pamiątkowe...
REALIZACJA: DPL AGENCY - PROJEKTOWANIE STRON INTERNETOWYCH
Ta witryna używa plików cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji Polityka Prywatności